Psikolog Alp Ardıç

Psikolog Alp Ardıç
Psikolog & Psikoterapist & IHA Hipnoz Eğitmeni


Psikolog Alp ARDIÇ ilk, orta ve lise öğrenimini Ankara tamamladı. Lisans eğitimini Dicle Üniversitesinde tamamladı. University of Westminster(London) BSc Honours Cognitive Science master eğitimine kabul edildi. Aynı dönemde uluslar arası hipnoz birliğinin hipnoz eğitmenliğini ve uygulayıcılığını master eğitimi ile tamamladı. ADA Grup Hastane ve Özel Rehabilitasyon merkezinde çalıştı.

Askerlik eğitimini Malatya Askeri Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde 1 yıl süre ile çalıştıktan sonra tamamladı. Malatya Özel Anka Psikiyatri Dal merkezinde yarı zamanlı Psikolog olarak çalıştı.

Psikometrik ölçüm ve analiz geliştirme projeleri üzerine 1 yıl çalıştı. Sağlık Bakanlığı Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları yeterlilik unvanını ve uzmanlık yeterliliğini tamamladı. Eşzamanlı olarak 2009 yılında Psikofiz Psikolojik Danışmanlık Merkezini kurdu. Halen devlet ve vakıf üniversitelerin de Fahri Eğitmenlik yapmaktadır. Bilişsel Davranışçı terapiler, Psikodinamik yönelimli psikoterapiler, Logoterapi ve Hipnoz Terapisi alanlarında danışanlarına hizmet vermektedir.

Eğitimler

* Bilişsel Davranışçı terapi (ALIA)Cognitive behavioral therapy (CBT) eğitimi.
* Psikanalitik Psikoterapi Eğitimi.
* Mind Training Institute Hypnosis Master Practitioners Sertifikası ile Master Eğitimi İHA& MDA Hipnoz Eğitmenliği
* INLPTA Nlp Practitioners Eğitimi ABD,
* Travma(TSSB) psikolojisi eğitimi.
* Logoterapi Eğitimi – Batya YANİGER, Teria Shantall
* Aile ve Çift Terapileri Eğitimi, ZEK (MEB)

Kitaplar

*Her Şey Biter
*Ardından

Call Now Button